Cesta za delfíny

Srdečně vás zvu na pobyt na moři, který vám změní život. Potkat delfíny naživo, tváří v tvář, na dotek blízko, plavat a šnorchlovat s nimi 3 hodiny denně, pozorovat je, učit se od nich, to je jako ve snu.

Delfíni jsou velmi kontaktní a přátelští. Jejich přítomnost vnáší do života radost, spontaneitu, hravost, autenticitu, schopnost naslouchat a vnímat jeden druhého, sounáležitost, laskavost. Delfíni doslova otevírají lidská srdce a proměňují celou posádku lodi a všechny, kteří se nacházejí v jejich blízkosti.

Budeme kotvit na lodi v otevřeném moři v delfíním domově Sataya Reef blizoučko pohádkově krásných korálových útesů. Poté přeplujeme do přírodní rezervace ostrova, na němž žijí orlovci říční a krabi poustevníci. Každý potapěč vám řekne, že nejkrásnější ponory zažil právě v Rudém moři. Je tu neskutečná mořská fauna. Být na moři, plavat v moři, potápět se, šnorchlovat, to je zklidnění a meditace.

Pokud miluješ moře jako já a volají tě delfíni, vydej se se mnou na cestu, která se vepíše do tvého srdce. Pobyt organizuje Lucie Hochcsteigerová a já jsem její pomocnicí. Na lodi vás chci obohatit meditacemi, jógou a dechovými cvičeními. Budeme vychutnávat přítomnost v místě, kde neexistuje čas.

Počet volných míst

15

Rezervovat místo

Pozn.: Rezervace bude potvrzená až po schválení správcem stránky. O schválení budete informováni.

43.000,00 Kč

1
x standardní vstupenky
43.000,00 Kč
Celková cena
43.000,00 Kč
nahrávám mapu....