Lekce

Taneční lekce jsou určeny pro všechny bez omezení věku a pohlaví, pro každého, kdo se rád hýbe a tančí. Není třeba žádného tanečního vzdělání ani zkušeností, jen chuť tančit. Rozpohybujeme své tělo, jednotlivé klouby a pohybová centra. Budeme komunikovat a vyjadřovat se tancem, prožívat radost ze spontánního pohybu a objevovat svůj osobitý, jedinečný tanec. Necháme se překvapovat sami sebou. Probudíme vitalitu a obnovíme duševní síly, uvolníme se fyzicky i psychicky. To vše za doprovodu reprodukované hudby různých žánrů pod vedením zkušené lektorky, která se dlouhodobě zabývá tancem a jeho terapeutickými účinky a také zdraví prospěšnými pohybovými technikami. Někdy jsou přizváni živí hudebníci a to se pak tanec povýší na otevřenou komunikaci mezi muzikanty a tanečníky. Takovou událostí byl zajisté taneční workshop, který jsem vedla na festivalu Mezilesy v Babicích nad Svitavou. Zde nám pomohl tanec tvořit výborný muzikant a hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal. Pravidelné taneční lekce můžete navštívit ve společenském centru Bělá nad Svitavou.

Termíny :

20.10. 18 – 20h Společenské centrum Bělá nad Svitavou

24.11. 18 – 20h Společenské centrum Bělá nad Svitavou

reservace na Jóga a tanec s Pušťou – Online rezervace – Reservio

Mimoto nabízím také následující tance:
Tanec pro srdce je stará súfijská technika, meditace v pohybu, kdy za zvuků speciální hudby vytváříme stále stejné pohyby sladěné s dechem a noříme se hlouběji do nitra. Tanec harmonizuje a otevírá srdeční čakru a umožňuje zažít sounáležitost se všemi bytostmi a sebou samým.

Čerokíský tanec života je rituální tanec v přírodě, kdy se propojujeme se čtyřmi světovými stranami, nebem, zemí a sebou samým.

Chacra dance je tanec jemný meditační se speciální hudbou, která postupně ladí nás samé od nejnižšího energetického centra čakry kořene muladhary až po  nejvyšší korunní čakru sahasráru.