Jógové semináře

Protože na svých devadesátiminutových lekcích nestíhám probrat vše, co bych chtěla, pořádám semináře na jednotlivá témata, kde máme více času věnovat se detailům, dotazům a předání nabytých znalostí a zkušeností.  

Témata jsou různá – oblast fyzioterapie – zaměření na správné držení těla, kompenzační cvičení, funkční chodidlo, zdravá záda apod.. 

V oblasti čínské medicíny pořádám semináře na tematické okruhy jednotlivých meridiánů a zabývám se tím, jak můžeme ovlivnit zdraví našich orgánů skrze cvičení jógy. Témata nechávám vznikat dle vlastní potřeby či poptávky ostatních.

Do budoucna mám vizi o uspořádání jednodenních či víkendových setkání věnovaných jednotlivým ročním obdobím s tématem jednotlivých orgánových okruhů dle čínské medicíny. 

Dozvíte se zde, jak nejlépe působit na zdraví orgánů a meridiánů skrz pohyb, pozice, stravu, pránájámu, vizualizaci aj. Vzniká také nádherná spolupráce s Alchymilkou Mílou Kroulovou, která se věnuje čínské dietetice, poradenství a detoxům podle čínské medicíny.

Témata seminářů, které už proběhly a je možné je zopakovat :