Kurzy hormonální jógy

Kurzy hormonální jógy zajišťují trvalý přísun informací a praxe této metody. Jsou vhodné zejména pro ty ženy, které se raději učí pomalu a postupně než rychle a nárazově. Moje kurzy se konají 1 x týdně po dobu 3 měsíců a obsahují 12 lekcí po 60 nebo 75 minutách. 

Opět na nich dostanete manuál k domácímu cvičení. Součástí každé lekce je antistresová jógová technika, která pomáhá eliminovat stres, což je faktor snižujicí hladinu hormonů v těle. 

Delší doba trvání kurzu pomáhá sestavu pomalu fixovat a správně se ji naučit, zajišťuje pravidelnost cvičení a podporuje v domácí praxi. Výsledky a účinky cvičení jsou hmatatelné už v průběhu kurzu a máme čas také na zpětnou vazbu a sdílení zážitků z praxe. 

Je důležité konzultovat předem svůj zdravotní stav s lékařem a zvážit možné kontraindikace cvičení. Kurz je určen i pro úplné začátečnice, není nutné mít předchozí zkušenost s jógou. Pokud máte obavu z fyzických omezení vašeho těla, ráda vám cviky přizpůsobím na míru, tak aby vám neublížily a přitom neztratily na síle účinku.

V současné chvíli pravidelné kurzy hormonální jógy vypsané nemám, pokud máte o pravidelné kurzy zájem, kontaktujte mě.