Semináře

Semináře hormonální jógy probíhají během víkendu, vždy ve dvou dnech, nejčastěji v sobotu a neděli, případně v pátek a sobotu a trvají celkem 10 hodin (sobota 9 -17h a neděle 9 -13h).

Naučíte se během nich celou sestavu hormonální jógy včetně antistresových cvičení a dostanete podrobná skripta k domácí praxi. Forma semináře je vhodná pro ženy, které nemají čas na pravidelné docházení do kurzu, chtějí se sestavu naučit rychle a dokáží samy pravidelně cvičit a nepolevit v praxi. Často je vhodné osvěžit sestavu na opakovací lekci, kterou pořádám pro absolventky.  Seminář přináší intenzivní a silný zážitek hormonální jógy, při němž určitě pocítíte první účinky cvičení, které můžete ihned sdílet v kruhu žen. Seminář je vhodný také pro úplné začátečnice i pro ty, co nemají předchozí zkušenost s jógou. Upozorňuji, že není vhodné cvičit hormonální jógu pouze podle knihy, ale je potřeba se zúčastnit semináře či kurzu vedeného certifikovanou lektorkou zaškolenou výhradně u autorky metody Dinah Rodrigues. Já sama jsem certifikovanou lektorkou této metody.

Semináře se konají nejen v Brně, ale v celém Jihomoravském či Pardubickém kraji a mohu přijet kamkoli mě pozvete. Nebojte se mě oslovit, v současnosti pořádám semináře na váš popud a impuls. Mou novou vizí je vést semináře hormonální jógy doplněné ženskou tematikou, technikami sebepoznání i dalšími pohybovými a jógovými technikami. Chci dát každé ženě možnost objevit její celistvost, vlohy, jedinečnost a dotknout se psychických příčin jejich fyzických potíží.

ráda přijmu pozvání do vašeho místa

nejbližší termíny : 

25.2. – 26.2.2023 Brno – komunitní centrum Na Slunci, Rudka u Kunštátu

leden – únor 2023 – online kurz hormonální jógy